Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity Πισίνα θαλασσινού νερού | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και προσφέρει βεράντα με πισίνα.
Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος θα απολαύσουν τη θέα στον κήπο. Η βίλα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.
Οι παροχές της βίλας Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center περιλαμβάνουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Tilapias El Pavon σερβίρει σπεσιαλιτέ κοσταρικανής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Τζάκι
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Πισίνα θαλασσινού νερού
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center;
Οι πελάτες της η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Παλμάρ από η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center;
Η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center απέχει 35 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Παλμάρ. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center;
Η βίλα Mandala Ojochal Boutique Resort & Retreat Center δέχεται μόνο Visa, American Express και Diners Club. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε βίλα;
Ναι, οι πελάτες της βίλα θα απολαύσουν πισίνα.